AVS Genel

Neden DuraCoat? -1-

Günümüzde silah kaplaması oldukça meşakkatli ve pahalı bir iştir. Kaplama işlemleri genellikle silah boyamak için özel olarak tasarlanmış atölyelerde yapılır ve kullanılan malzemeler (boya ekipmanları, boya kimyasalları vs) ve detaylı işçiliği sebebiyle yüksek maliyetlidir. Bundan kaynaklı olarak sınırlı bir kesime hitap eder.

Silah boyama ile ilgili diğer bir üzücü husus ise silahlar için özel olarak üretilmiş malzemelerin dar bir yelpazede sıkışık kalmasıdır. Bundan kaynaklı olarak, atölye sahibi profesyoneller bile çoğu zaman silah uygulamalarında başka endüstriler için üretilmiş kimyasalları kullanır. Yine aynı şekilde, silahlar için üretilen boyalar tek düze olup silah sahiplerinin ve silah boyama işiyle uğraşsan profesyonellerin hayalini kurdukları tasarımları yapmalarına engel olur.

Yıllardır süre gelen, yukarıda açıkladığımız sebeplerden dolayı çoğu kişi silahını ya kaplatamaz ya da hayal ettiği görünümü elde edemez. DuraCoat Silah Boyama ürünleri bu noktada devreye girer.

DuraCoat’ın yenilikçi ürünleri sayesinde pahalı ekipmanlara ihtiyaç duymadan, renk ve kimyasallar konusunda kendinizi kısıtlamadan, dilediğiniz gibi boya yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız tüm kaplamalar yüksek kaliteli, dayanımı yüksek ve göz alıcı olacaktır. Silahınızı baştan sona restore edebilecek tüm kimyasallara sahip olan DuraCoat sayesinde, silahlarınız tam olarak istediğiniz gibi olacak.

Silahlarınızı; isterseniz askeri kamuflaj renklerine, isterseniz parlak florasan renklerine boyayın. Kamuflaj desenleri, silah yüzeyi onarma kitleri, uygulaması kolay boya kutuları, incelticiler, temizleyiciler ve daha fazlası için mağazamızı ziyaret edebilir yada bize mail yoluyla ulaşarak destek alabilirsiniz.

Related posts

için Bir Yorum Yapın