Blog

Neden DuraCoat? -2-

DuraCoat, özel olarak, silahlar için geliştirilmiştir.

Silah kaplama proseslerinde kullanılan bir çok yardımcı kimyasal başka endüstrilere aittir. Ancak DuraCoat ürünleri özel olarak silahlara uygulanmak üzere geliştirilmiştir. Başka endüstrilere ait ürünlere ihtiyacınız kalmadığı zaman çok daha yüksek performanslı kaplama yapabilirsiniz. Örnek olarak; silahları temizlemek için yaygın olarak kullanılan yağ ve kir arındırıcılar genelde otomobil endüstrisi için geliştirilmiştir ve arkalarında kalıntı bırakırlar. Bundan kaynaklı olarak yapılacak kaplamalarda bozulmalar ve bu bozulmalara bağlı olarak ileride sıkıntılar gözlemlenebilir. Ancak DuraCoat TruStrip Cleaner/Degreaser aynı işlevi görmesine rağmen çok daha iyi bir temizlik yapar ve arkasında kalıntı bırakmaz.

Tüm yüzeyler için tek boya yeterlidir.

Yanlış duymadınız. Çoğu DuraCoat ürünü sadece metal yüzeylere değil, plastik ve ahşap yüzeylere de mükemmel bir şekilde tutunur. Bu sayede silahınızın farklı yapıdaki parçaları için ayrı ürünler almanıza gerek kalmaz.

Her yüzeyde üstün başarı gösterir.

DuraCoat sadece silah yüzeylerine uygulanmaz. Dünyada bir çok profesyonel ve hobici; posta kutularını, araçlarının parçalarını, bıçaklarını ve diğer ekipmanlarını DuraCoat ile boyuyor. Çünkü DuraCoat aşınmaya, korozyona, paslanmaya ve darbelere karşı oldukça yüksek mukavemet gösteriyor. Yüzlerce farklı renk seçeneği ile böylece bir çok kişi tarafından farklı yüzeylere, parçalara uygulamak için tercih ediliyor.

DuraCoat sayesinde pahalı ve tehlikeli süreçlere ihtiyacınız kalmaz.

DuraCoat ürünlerinin uygulaması çok kolaydır. Çoğu zaman fırınlamaya bile gerek olmaksızın uygulayabilirsiniz. Tehlikeli kimyasallara, pahalı ekipmanlara ihtiyacınız yok; özellikle DuraCoat Aerosol sayesinde çok kolay bir şekilde silahınızı kaplayabilirsiniz.

Siz de metal, ahşap, plastik fark etmeksizin kaplama yapmak istiyorsanız internet mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Related posts

için Bir Yorum Yapın